Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/6B2E496E-6625-44A1-BED8-692456CA6667.jpeg.jpg

Superbomba e InstagramitSonia Isaza është një modele fitnesi, bodybuilder dhe një personazh i famshëm i mediave sociale e cila është e njohur për fizikun e saj tërheqës.

Me origjinë nga qyteti i Pereira, Kolumbia. Sonia u mor me palestër  qe në moshen 20 vjec pasi u frymëzua nga modelet me bikini që ajo shihte në revista.

Ajo vendosi t’i përkushtohej ushtrimeve, dhe brenda pak vitesh ajo e shndërroi figurën e saj duke u kthyer ne nje bodybuildere e vertete.

Në vitin 2006 që Sonia u transferua në Cali në mënyrë që të ndiqte ëndrrën e saj për t’u bërë një bodybuilder konkurruese.

Pasi ajo u zhvendos atje, ajo shpejt u njoh si një atlet kryesor kolumbian.

View this post on Instagram

…??

A post shared by Sonia Isaza (@niaisazaoficial) on

Të fundit

Ardian Bujupi godet me këngën e re

Ardian Bujupi dhe Gent kanë sjellë projektin e ri të tyre që po djeg rrjetin. “Jepi” quhet kënga, ajo flet për jetën e shfrenuar, mes makinash luksoze, armëve e lëndëve narkotike si “b

Modelja seksi nga Burreli që do t’iu lërë pa fjalë

Jessica Kadiu është një nga modelet më të komnetuara në mediat rozë. Pas ndarjes nga Nora Istrefi në mediat rozë u përfol se Robert Berisha kishte nisur një lidhje të re me modelen Jessica

Ndahet çifti që bënte seks dhjetë herë në ditë!

“Bënim seks dhjetë herë në ditë”, kishte deklaruar Melissas Sata në një media kohë më parë për raportet me futbollistin e njohur nga Gana, Kevin Prince-Boateng. Megjithatë, tashmë ave

Bebe Rexha me projekt të ri

Në intervistën e fundit, Bebe Rexha foli për projektin e ri, albumin si dhe të dashurin. Bebe Rexha së fundi ka dhënë një intervistë për “People”, në të cilën tregoi shumëçka edhe p

Soni Malaj publikon pamjet nga super festa e ditëlindjes së saj

Këngëtarja, Soni Malaj festoi 39 vjetorin e saj të lindjes. Në këtë ditë speciale për të nuk munguan urimet speciale nga mqitë dhe të afërmit e saj. Nëpërmjet postimeve në llogarinë e

Bëri festë të “çmendur” në kohë pandemie, femra më seksi kritikohet ashpër nga fansat (FOTO)

Femra më seksi në botë, Kim Kardashian, ka festuar pak ditë më parë 40-vjetorin e lindjes. Ajo vendosi që të mos bënte një festë në Los Angeles, por duket që kishte menduar për diçka ak

Info Tjera