Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/luana.jpg

Sytë e Philipp Plein përsëri nga Luana VjollcaLuana Vjollca dhe këngëtari i famshëm spanjoll Jay Santos tërhoqën vëmendjen e të gjithëve me këngën e tyre të fundit.

Trupi dhe pamje e bukuroshes shqiptare u komentua shumë nëpër portale, mirëpo ajo çfarë na bëri më shumë përshtypje ishin dy veshjet nga firma e njohur Philipp Plein.

Stilisti me të njëjtin emër i ‘dha bekimin’ këngëtares duke ripostuar në Instastory këngën disa ditë pas lançimit.

Së fundmi, Luana ka vjedhur përsëri vëmendjen e tij. Philipp Plein ka në foton e saj ku shfaqet e veshur me fustanin e tij.

Më pas ai ka ripostuar edhe një video të Luanës në Instastoryn e tij, teksa kjo e fundit pozonte me veshjen e Plein.

Të fundit

“Bisha” amerikane

Ajo është një nga modelet dhe kërcimtaret më seksi amerikane. Bukuroshja Victoria Vesce ka rrëmbyer zemrat e të gjithë meshkujve me pozat e saj joshëse që publikon shpesh në rrjetet sociale

Wanda Nara, çmend fansat me foton e re

Wanda Nara është gjithmonë aktive në Instagram. Ajo publikon shpesh foto provokuese, por edhe zhveshur, duke provokuar ndjekësit e saj.  Së fundmi, ajo s’ka lënë vend për imagjinatë.

Jonida Maliqi flet për herë të parë për divorcin

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi ishte sot e ftuar tek “E diela shqiptare”, në një intervistë të veçantë me moderatorin Ardit Gjebrea. Arditi u ndal tek divorci duke

Me një pozë atraktive nga vetura e saj luksoze, Morena vë në dukje ndryshimin e saj të ri

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është gjithmonë shumë e përfolur për paraqitjet e saj në rrjetet sociale. Shpesh ndryshimet e saj të mëdha në dukje komentohen në

Bebe Rexha ‘çmend’ Amerikën, makinat me flamur kuqezi ‘mbushin’ rrugët e Californias (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare me origjinë nga Dibra, Bebe Rexha ka “çmendur” Amerikën ditën e sotme, pasi ka menduar një mënyrë shumë speciale për të festuar festën e flamurit. Bebe k

Genta Ismajli tregon befasinë e veçantë që mori nga i dashuri për 28 nëntor

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, po vazhdon të shijojë periudhën më të bukur të jetës së saj, në krahët e të dashurit të saj, Huseyin Usta. Çifti janë mjaft aktivë dhe t

Info Tjera