Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/tayna.jpg

Tayna bashkon forcat me reperin më në zë të momentitPak javë më parë, Tayna dhe Flori Mumajesi, publikuan bashkëpunimin e parë mes tyre.

“Magdalena” rezultoi një sukses i vërtetë, ashtu edhe siç ishte parashikuar në fakt.

Kënga e tyre “Magdalena” është dëgjuar kudo, në lokale, makinë dhe siç pritej u kthye në hitin e këtij shkurti.

Në qendër të këngës është historia e një djali dhe një vajze, që jetuan një histori të fortë dashurie për një kohë shumë të shkurtër dhe që janë penduar se nuk janë më bashkë.

Kështu kjo këngë goditi menjëehrë në zemrat e të gjithëve pak ditë pas Shën Valentinit.

Deri më tani kënga ka arritur mbi 3 milionë shikime në Youtube dhe ka pushtuar listat muzikore.

Tayna ka treguar më herët se ideja për këtë bashkëpunim ishte e saja dhe se Flori ja pranoi direkt ftesën.

Ndërkohë surprizat e Taynës nuk kanë mbaruar, sepse së shpejti ajo do të vijë me një tjetër bashkëpunim.

“Prive” ka mësuar se ajo ka bashkuar forcat me një prej reperëve më në zë të momentit, Don Xhonin.

Dyshja do të vijnë shumë shpejt me një bashkëpunim, që ndryshe nga “Magdalena” me Florin nuk do të ketë në qendër një histori dashurie.

Kënga tashmë është finalizuar dhe mbetet vetëm të vendoset për datën e publikimit.

Kujtojmë se edhe Don Xhoni ka qenë në qendër të vëmendjes këto kohë me freestyle e tij “Make a pose” që rezultoi mjaft i suksesshëm.

Ky freestyle u kthye menjëherë në sfidë në TikTok, që u provua nga miliona njerëz në mbarë botën, duke përfshirë edhe personazhe të famshëm.

Të fundit

Oriola përshëndet me dekolte të hapur nga Roma

Oriola ekspozoi gjoksin në veshjen që e zgjodhi për imazhet e reja. Oriola Marashi këto ditë ka udhëtuar në Itali, ku po punon për kampanjën e re të brendit “Guess”. Ajo është në mesi

Dafina befasohet nga DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, feston sot (e mërkurë) ditëlindjen e saj të 32-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga fansat, miqtë, kolegët e familjarët e saj.

Dua Lipa e nis ditën me disa poza atraktive

Mëngjesin e sotëm, Dua e nisi me disa fotografi, ku shfaqet e veshur me këmishë nate të zezë, ndërsa dukej shumë e freskët. Ajo pozoi pranë një vazoje të madhe me lule, ndërsa mori poza j

Pajtohen për kujdestarinë e fëmijëve pas divorcit

Kanye West ka rënë dakord për kujdestarinë e përbashkët të katër fëmijëve të vegjël të tij dhe Kim Kardashian. Përgjigja e tij erdhi pas paraqitjes së divorcit nga Kardashian më 19 shk

Xhensila Myrtezaj vë në dukje tiparet e bukurisë më imazhet e realizuara mes lulesh

Artistja e njohur shqiptare para dy ditësh festoi ditëlindjen e saj të 28-të. Fjala është për Xhensila Myrtezaj, e cila është aktive me prurjet muzikore, por edhe me postimet nga përditshmë

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri

Info Tjera