Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/tayna.jpg

Tayna dhe Ivorian Doll publikojnë këngën e re “WTF” (Video)Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, reperja Tayna publikoi për fansat pasditen e së enjtes bashkëpunimin e saj më të ri.

Kësaj here ajo ka bashkuar forcat me reperen e re angleze, Ivorian Doll, emri i plotë i së cilës është Abigail Asante.

Kënga e tyre e re titullohet “WTF”, dhe vjen e gërshetuar në dy gjuhë: anglisht dhe shqip.

Foto: Friends Entertainment/YouTube

Muzika është punuar nga Egzon Surkishi, ndërsa producent i saj është Cricket.

Teksti është shkruar nga vet Tayna dhe Ivorian Doll, të cilat kanë shkruar pjesët përkatëse që i interpretojnë.

Xhirimet e klipit janë kryer në Kosovë, dhe regjisore është Tesa Gashi.

Ashtu si në çdo paraqitje tjetër, reeprja shqiptare nuk mungoi me paraqitjet atraktive dhe provokuese, teksa një performancë të tillë ka sjell edhe reperja angleze.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera