Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/tttaj-780x439-1.jpg

Tayna pozon e zhveshur edhe e mbuluar me palltoReperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo publikon për fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria, ku kryesisht promovon këngët e saj.

Së fundmi, reperja nga Prizreni ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin është shfaqur mjaft tërheqëse dhe provokuese.

Foto: Tayna/Instagram

Ajo kësaj radhe pozoi e zhveshur, mbuluar vetëm me një pallto me material të trashë, teksa vinte në pah linjat trupore.

“Sezoni i batanijeve”, shkroi 23-vjeçarja në mbishkrimin e fotografive, duke e ndërlidhur kështu me sezonën e ftohtë të vjeshtës, në të cilën ndodhemi.

Foto: Tayna/Instagram

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat e trupit.

Të fundit

“Bisha” amerikane

Ajo është një nga modelet dhe kërcimtaret më seksi amerikane. Bukuroshja Victoria Vesce ka rrëmbyer zemrat e të gjithë meshkujve me pozat e saj joshëse që publikon shpesh në rrjetet sociale

Wanda Nara, çmend fansat me foton e re

Wanda Nara është gjithmonë aktive në Instagram. Ajo publikon shpesh foto provokuese, por edhe zhveshur, duke provokuar ndjekësit e saj.  Së fundmi, ajo s’ka lënë vend për imagjinatë.

Jonida Maliqi flet për herë të parë për divorcin

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi ishte sot e ftuar tek “E diela shqiptare”, në një intervistë të veçantë me moderatorin Ardit Gjebrea. Arditi u ndal tek divorci duke

Me një pozë atraktive nga vetura e saj luksoze, Morena vë në dukje ndryshimin e saj të ri

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është gjithmonë shumë e përfolur për paraqitjet e saj në rrjetet sociale. Shpesh ndryshimet e saj të mëdha në dukje komentohen në

Bebe Rexha ‘çmend’ Amerikën, makinat me flamur kuqezi ‘mbushin’ rrugët e Californias (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare me origjinë nga Dibra, Bebe Rexha ka “çmendur” Amerikën ditën e sotme, pasi ka menduar një mënyrë shumë speciale për të festuar festën e flamurit. Bebe k

Genta Ismajli tregon befasinë e veçantë që mori nga i dashuri për 28 nëntor

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, po vazhdon të shijojë periudhën më të bukur të jetës së saj, në krahët e të dashurit të saj, Huseyin Usta. Çifti janë mjaft aktivë dhe t

Info Tjera