Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/Photo-shared-by-Tayna-on-September-e1614887268837-780x439-1.jpg

Tayna tregon nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjike në gjoksTayna, rep-artistja shqiptare që ka bërë bujë viteve të fundit, ka zgjedhur që të flas haptazi me fansat.

Bukuroshja brune në rrjetin social Instagram ka ofruar mundësinë që t’i bëhen pyetje, të cilat ishin nga më të ndryshmet.

Derisa fliste për projektet muzikore, që do të lansohen brenda dy javësh, Tayna u pyet edhe për tiparet trupore.

Derisa fliste për projektet muzikore, që do të lansohen brenda dy javësh, Tayna u pyet edhe për tiparet trupore.

Derisa fliste për projektet muzikore, që do të lansohen brenda dy javësh, Tayna u pyet edhe për tiparet trupore.

COVID-19 në Kosovë dhe botë
Më të lexuarat nga rubrika rozë
Më interesantet nga sporti
Lajmet nga vendi dhe bota
Femra, stil dhe trende
Për një shëndet më të mirë
Moti në Kosovë
Të fundit nga teknologjia

Tayna tregon nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjike në gjoks

48 min

Tayna, rep-artistja shqiptare që ka bërë bujë viteve të fundit, ka zgjedhur që të flas haptazi me fansat.

Bukuroshja brune në rrjetin social Instagram ka ofruar mundësinë që t’i bëhen pyetje, të cilat ishin nga më të ndryshmet.

Derisa fliste për projektet muzikore, që do të lansohen brenda dy javësh, Tayna u pyet edhe për tiparet trupore.

Foto: Instastory

Njëri prej ndjekësve pyeti reperin nëse gjoksi i saj që e ekspozon në imazhe është real apo ka kryer ndërhyrje kirurgjike.

“Janë reale, e djathta është më e madhe se e majta”, është përgjigjur ajo.

 

Me mbishkrim Tayna ka bashkangjitur edhe një fotografi provokuese, ku në rend të parë ka vënë fizikun e formësuar.

Ndërkohë, derisa po përgatitet për këngën e rej, “Magdalena” mbetet hiti i fundit nga ana e saj.

Të fundit

Oriola përshëndet me dekolte të hapur nga Roma

Oriola ekspozoi gjoksin në veshjen që e zgjodhi për imazhet e reja. Oriola Marashi këto ditë ka udhëtuar në Itali, ku po punon për kampanjën e re të brendit “Guess”. Ajo është në mesi

Dafina befasohet nga DJ Geek

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, feston sot (e mërkurë) ditëlindjen e saj të 32-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga fansat, miqtë, kolegët e familjarët e saj.

Dua Lipa e nis ditën me disa poza atraktive

Mëngjesin e sotëm, Dua e nisi me disa fotografi, ku shfaqet e veshur me këmishë nate të zezë, ndërsa dukej shumë e freskët. Ajo pozoi pranë një vazoje të madhe me lule, ndërsa mori poza j

Pajtohen për kujdestarinë e fëmijëve pas divorcit

Kanye West ka rënë dakord për kujdestarinë e përbashkët të katër fëmijëve të vegjël të tij dhe Kim Kardashian. Përgjigja e tij erdhi pas paraqitjes së divorcit nga Kardashian më 19 shk

Xhensila Myrtezaj vë në dukje tiparet e bukurisë më imazhet e realizuara mes lulesh

Artistja e njohur shqiptare para dy ditësh festoi ditëlindjen e saj të 28-të. Fjala është për Xhensila Myrtezaj, e cila është aktive me prurjet muzikore, por edhe me postimet nga përditshmë

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri

Info Tjera