Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/tayna-1.jpg

Tayna vë në pah tiparet trupore në imazhet e rejaRep-artistja e njohur, Tayna, është ndër më të dëgjuarat në estradën shqiptare.

Për tre vite radhazi, ajo ka dëshmuar se mund të sjell projekte unike në treg, të cilat grumbullojnë miliona klikime.

Përkundër kësaj, edhe në rrjete sociale ajo është mjaft aktive, duke ndarë imazhe të shumta nga përditshmëria.

Në një fotografi të fundit, Tayna është shfaqur me një veshje sportive, kurse në plan të parë ka vënë tiparet e bujshme trupore.

Flokët i kishte të kapura lart kokës, ndërsa për makijazh ka shkuar me disa nuanca më të hapura.

 

Kujtojmë se “WTF” mban titullin kënga saj e fundit, që erdhi në bashkëpunim me reperen angleze, Ivorian Doll.

Të fundit

Modelja e njohur në krahët e boksierit të njohur

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar modelja Marigona Krasniqi. Bukuroshja 26 vjeçare është komentuar së fundmi për një lidhje dhe fejesë me boksierin Robin Krasniqi e shkak jan

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Info Tjera