Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/messi-me-grue.png

Të dashuruar edhe pas 12 vjetësh së bashku 

Lionel Messi dhe Antonella Roccuzzo gjithmonë duken të lumtur dhe të dashuruar në krahët e njëri tjetrit dhe fëmijëve të tyre.

Futbollisti 33 vjeçar dhe e gruaja e tij u fotografuan duke u puthur dhe përqafuar me pushime në Ibiza nga jahti i tyre super luksoz.

Çifti i famshëm shijon pushimet një jaht luksoz të shoqëruar nga tre djemtë e tyre të vegjël Tiago, Mateo dhe Ciro.


  

Lionel është njohur me Antonelën që kur ishte 5 vjeç. Lidhja e tyre e dashurisë filloi në vitin 2008 dhe u kurorëzua me martesë në vitin 2017.

  

Në jahtin e tyre super luksoz ishte edhe Luis Suarez dhe gruan e tij.

   

Të fundit

Ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak

Fjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta me vetë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar. M

Irkenc Hyka publikon këngën, befason Zaimina

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”. Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në fot

Capital T jep lajmin e mirë për fansat

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Capital T ka dhënë të tjera detaje në lidhje me albumin “Skulpturë”. Ai ka zbuluar se pjesa e dytë e këtij albumi do të publikohet më datën

Zhvishet bukuroshja

Selena Gomez ka shfaqur trupin e saj me rroba banjo pas transplantimin të veshkave, duke postuar kështu një foto në Instagram këtë të enjte. Ylli i muzikës iu nënshtrua një operacioni duke m

Klaudia Pepa në vaskë

Qysh nga largimi në Itali për të vijuar karrierën si balerinë, Klaudia Pepa duket mjaft e kënaqur me jetën që po bën. Këto ditë ajo po pushon në një hotel luksoz në Vermiglio të Italis

Superbomba e Instagramit

Sonia Isaza është një modele fitnesi, bodybuilder dhe një personazh i famshëm i mediave sociale e cila është e njohur për fizikun e saj tërheqës. Me origjinë nga qyteti i Pereira, Kolumbia.

Info Tjera