Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/auto_arsenal1605383839.jpg

Tri yje që do të largohen nga ekipi italianNjë tjetër fushatë spastruese mund te kryhet tek skuadra e Arsenalit në afatin kalimtar të janarit 2021.

Skuadra e drejtuar nga trajneri Mikel Arteta ka nevojë për disa ndryshime brenda saj dhe klubi tashme veq se ka menduar për këto ndryshime.

Para blerjes së emrave të rinj, nga ekipi duhet të largohen lojtarët të cilët nuk po japin kontributin e duhur dhe kjo listë kryesohet nga tashmë i përjashtuari, Mesut Ozil.

Por reprezentuesi gjerman nuk është emri i vetëm në listën e lojtarëve që do të largohen nga “Emirates Stadium”

Sipas raporteve të fundit nga “Daily Stra”, në listën e largimeve janë edhe Alexandre Lacazette, Sead Kolasinac dhe Sokratis Papastathopoulos.

Këto shitje do t’i mundësonin Arsenalit ofrimin e emrave të rinjë në afatin kalimtar të janarit apo edhe në atë të verës së vitit 2021.

Të fundit

Dua Lipa thyen rekord, dominon në nominimet kryesore të “Grammy Awards 2021”

Që është njëra ndër këngëtaret ndërkombëtare me sukses të padiskutueshëm, është padyshim Dua Lipa. Artistja e njohur kohëve të fundit është duke mbërritur në majat e karrierës, tek

Kylie Jenner ekspozon format bombastike

Një kostum banje velet, mund të mos jetë veshja më praktike, por Kylie Jenner e bën atë të duket kaq bukur. Në fotot e fundit të postuara në Instagram, bukuroshja 23-vjeçare mahniti me biki

Justin Bieber u kërkon mediave të ndalojnë përdorimin e fotove të tij të vjetra

Justin Bieber u ka kërkuar mediave të bëjnë zgjedhje më të mira në fotot që publikojnë prej tij, pasi ai është lodhur të duket i sëmurë në shkrepje. Autori i “Sorry” pranoi se ishte

Modelja po ndez meshkujt në gjithë botën (Foto)

Belen Rodriguez është një nga modelet dhe aktoret më seksi në botë. Rodriguez është konsideruar si një sex simbol në 2000 dhe 2010 dhe është krahasuar me një nga ikonat e bukurisë. Belen

Rihanna në filmin e njohur

Duket se serisë së dytë të filmit “Black Panther” do t’i shtohet edhe një personazh mjaft i popullarizuar. Është ajo artistja e njohur, Rihanna, e cila së fundmi ka nxitur spekulime se k

Paris Hilton vishet nga stilisti nga Kosova

Paris Hilton parakaloi në eventin e madh “American Music Awards”, me një fustan të argjend, që la përshtypje të mira. Por, fustanin Hilton ia besoi dizajnerit shqiptar, Valdrin Sahiti. Një

Info Tjera