Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/01/JLO.jpg

“Uniteti është rruga përpara”, JLo ndan tjetër video nga inaugurimi i Joe BidenDje (e mërkurë) u bë inaugurimi i presidentit të ri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden.

Ceremonia për inaugurimin e presidentit ishte organizuar në mënyrën më të mirë, ndërsa të ftuar ishin edhe shumë të njohur.

Mes tyre edhe këngëtarja Jennifer Lopez, e cila ka ndarë imazhe të shumta nga pjesëmarrja e saj në këtë ceremoni.

Së fundi, ajo postoi një video, e cila e përmbledh gjithë ngjarjen e djeshme, mes tyre edhe interpretimin e saj.

 

“Uniteti është rruga përpara”, ka shkruar ajo sipër kësaj videoje, teksa edhe një herë tregon haptas mbështetjen për Biden.

JLo ishte veshur tërësisht në të bardha gjatë performancës së djeshme në ceremoni, ndërsa i pranishëm ishte edhe partneri i saj, Alex Rodriguez.

Të fundit

Genc Prelvukaj lanson këngën e re “Sa here”

Këngëtari Genc Prelvukaj ditën e sotme (e mërkurë) ka sjell këngën e re. “Sa here” titullohet kënga e tij më e rë, e cila po ashtu është shoqëruar me një videoklip. Tekstin e ka shkr

Tuna Sejdi publikon foto topless

Publikimi i fotove të vjetra duket se po kthehet në një trend. Së fundmi, edhe Tuna Sejdi është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të realizuar gjasht

Çiljeta Xhilaga zbulon pasionin e fshehtë: Kam dëshirë të kem…

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga ka zbuluar dëshirën e saj në të ardhme. Kur u pyet se cili do të jetë projekti i radhës për publikun ajo u përgjigj: “Faktikisht në një të ardhme

Halle Berry shfaq fizikun e formësuar përmes ushtrimeve në palestër

Ajo është sinonim për fjalët si ‘fizik i formësuar’, pasi edhe gëzon aftësi të shumta. Dhe Halle Berry tashmë ta treguar dhe po e dëshmon vazhdimisht se mosha është vetëm një numër,

Georgina seksi me rroba banje për revistën e njohur italiane

Georgina Rodriguez, rrëmbeu gjithë vëmendjen me paraqitjen e fundit. E njohur për pamjen e saj mjaft aktive dhe që e shfaqë gjithmonë në rrjetet sociale, partnerja e Ronaldos ka vendosur të s

Morena Taraku vjen me një imazh interesant, mbështillet me një gjarpër me gurë shkëlqyes

Gjithmonë prej këngëtares dhe njëherësh modeles, Morena Taraku, vijnë shumë të papritura. Bukuroshja di përherë që të mahnitë ndjekësit e saj, të cilët e përkrahin në çdo lëvizje t

Info Tjera