Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/dafina-zeqiri.jpg

Urimi i ëmbël i Dafinës për ish-inDj Geek feston sot ditëlindjen dhe që në orët e para të mëngjesit ka qenë nën shoqërinë e personave të tij më të afërt.

Në këtë 28-vjetor nuk kishte si të mungonte edhe urimi i Dafina Zeqirit, me të cilën ai pati një lidhje, por megjithatë, nuk dihet nëse janë rikthyer sërish bashkë.

Ata ishin padyshim një ndër çiftet më të komentuar të showbizz-it shqiptar, edhe pse për shumë kohë e mbajtën të fshehtë lidhjen e tyre.

Pak kohë më parë, kur sapo e kishin bërë publike, dyshja konfirmoi ndarjen, por si duket ata nuk i kanë dhënë fund lidhjes përfundimisht.

Kjo, sepse janë parë bashkë edhe pas ndarjes, prandaj mund të thuhet se Dafina ka qenë një ndër personat më të rëndësishëm në ditën e tij të veçantë.

Në videon që postoi në Instastory, këngëtarja e ka surprizuar Dj Geek duke i kënduar këngën e ditëlindjes, në mesnatë.

Postimit nuk i mungonin as zemrat e kuqe, të cilat na shtojnë edhe më shumë kureshtjen për të ditur se çfarë po ndodh aktualisht mes dyshes.

https://www.instagram.com/stories/dafina.zeqiri/2394685933158299138/

Të fundit

Ardian Bujupi godet me këngën e re

Ardian Bujupi dhe Gent kanë sjellë projektin e ri të tyre që po djeg rrjetin. “Jepi” quhet kënga, ajo flet për jetën e shfrenuar, mes makinash luksoze, armëve e lëndëve narkotike si “b

Modelja seksi nga Burreli që do t’iu lërë pa fjalë

Jessica Kadiu është një nga modelet më të komnetuara në mediat rozë. Pas ndarjes nga Nora Istrefi në mediat rozë u përfol se Robert Berisha kishte nisur një lidhje të re me modelen Jessica

Ndahet çifti që bënte seks dhjetë herë në ditë!

“Bënim seks dhjetë herë në ditë”, kishte deklaruar Melissas Sata në një media kohë më parë për raportet me futbollistin e njohur nga Gana, Kevin Prince-Boateng. Megjithatë, tashmë ave

Bebe Rexha me projekt të ri

Në intervistën e fundit, Bebe Rexha foli për projektin e ri, albumin si dhe të dashurin. Bebe Rexha së fundi ka dhënë një intervistë për “People”, në të cilën tregoi shumëçka edhe p

Soni Malaj publikon pamjet nga super festa e ditëlindjes së saj

Këngëtarja, Soni Malaj festoi 39 vjetorin e saj të lindjes. Në këtë ditë speciale për të nuk munguan urimet speciale nga mqitë dhe të afërmit e saj. Nëpërmjet postimeve në llogarinë e

Bëri festë të “çmendur” në kohë pandemie, femra më seksi kritikohet ashpër nga fansat (FOTO)

Femra më seksi në botë, Kim Kardashian, ka festuar pak ditë më parë 40-vjetorin e lindjes. Ajo vendosi që të mos bënte një festë në Los Angeles, por duket që kishte menduar për diçka ak

Info Tjera