Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/cardi-b-kulture.jpg

Vajza dy vjeçare e Cardi B arrin 500 mijë ndjekës në Instagram brenda 24 orëshVajza e Cardi B dhe Offset, Kulture, është në rrugën e saj për t’u bërë e famshme në Instagram në vetëm dy vjeçe. Të shtunën, reperja e hitit “WAP” njoftoi se hapi një llogari për fëmijën e saj në aplikacionin e rrjeteve sociale.

“Ndiqni kulturekiari në Instagram të ri, shumë gjëra të bukura vijnë për fëmijë”, shkroi Cardi B, 27 vjeçare.

Brenda 24 orësh, Kulture grumbulloi gjysmë milion ndjekës në Instagram.

Deri në këtë shkrim, dy vjeçarja ka mbi 680,000 ndjekës, me numrat në rritje për çdo minutë e orë.

Në biografinë e vogëlushes, u zbulua se llogaria e saj drejtohet nga e ëma dhe se pëlqen gjithçka rozë. Dy vjeçarja ndërkohë ndjek vetëm nënën dhe babanë e saj, Offset, 28 vjeçar.

View this post on Instagram

I look like mommy here?

A post shared by Kulture (@kulturekiari) on

Llogaria e re e vajzës së Cardit vjen vetëm disa ditë pasi ylli i “Money” bëri kërkesë për divorc nga Offset. Nëna e një vajze po kërkon të ndahet nga burri i saj, meqë çifti kohëve të fundit kanë pasur debate tejet ashpra ndërmjet vete.

Reperja amerikane gjithashtu mohoi spekulimet se Offset ka një fëmijë tjetër dhe se kjo ka ndikuar në martesën e tyre. 

Të fundit

Rita Ora feston tre vjetorin e këngës “Anywhere”, arrin mbi 300 milionë klikime në YouTube

Këngëtarja renome ndërkombëtare, Rita Ora, po korr sukses të madh në industrinë muzikore. Që nga paraqitja e parë ajo ka zënë vend në tregun e huaj, ndërsa ka grumbulluar miliona fansa an

Modelja ruse që po i mahnit ndjekësit me tiparet e saj

Arina ka punuar në agjencinë e famshme të modeleve, Star Zagency Social dhe ka punuar gjithashtu për Harper Bazaar. Arina Nazarova numëron me mijëra ndjekës në Instagram, të cilët po shtohen

Magjepsëse dhe shumë provokuese

Ajo është një nga infuencueset më të reja të Instagramit. Bëhet fjalë për studenten nga Florida, Vicky Palacio e cila ka befasuar fansat e saj me fotot provokuese. Vicky është shumë aktive

Kim Kardashian zbuloi se sa fiton nga postimet në Instagram

Kim Kardashian ka zbuluar në një nga episodet e shfaqjes së David Letterman në Netflix, se seriali ‘Keeping Up With Kardashians’ nuk është burimi i saj kryesor i të ardhurave. Kim s

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë

Prezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, ditën e sotme (e hënë) është bërë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj mirëpritën fëmijën e parë s

Ashley Graham befason me foton e fundit, tërësisht lakuriq para pasqyrës

Ashley Graham është modelja më e famshme në botë, e mbushur, pikërisht prej ekspozimit të hireve të saj pa komplekse. Por pavarësisht kilogramëve mbipeshë, ajo arrin të bëjë për vete mi

Info Tjera