Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/12/lotinahaziri_66336330_2420383674677695_8178431139575421090_n-683x450-1.jpg

Vajza e Lutfi Hazirit provokon me veshje sportiveKonsiderohet si femra më tërheqëse e showbizit kosovar.

Vajza e të parit të komunës së Gjilanit Lutfi Haziri, Lotina, vazhdon të marr vëmendjen me pozat e saj provokative duke vënë në pah linjat në secilin postim.

Duke u shfaqur gjithmonë energjike e pozitive, ajo ka arritur të marr numër të madh ndjekësish në rrjete sociale.

E vetmja gjë e cila ia prish këtë “humor” duket se është moti me shi të cilën nuk e duron aspak që e ka bërë të ditur edhe me anë të këtij imazhi.

E veshur me veshje sportive dhe pa grim, Lotina ngacmoj imagjinatën e ndjekësve edhe kësaj radhe.

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera