Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/maxresdefault-6.jpg

Vjen më në fund klipi i dyshes së famshmeËshtë publikuar bashkëpunimi i shumëpritur i Dhurata Dorës me reperin e njohur, Azet.

Dyshja e famshme, videoklipin e këngës e kanë realizuar në Spanjë, ndërsa kanë publikuar fotografi të shumta nga ditët e xhirimeve pak ditë para lansimit.

Në fillim të këngës Azet dëgjohet duke kënduar në gjuhën shqipe, për të vazhduar më pas me pjesët në gjuhën gjermane.

‘Fajet’ është bashkëpunimi i dytë i Dhuratës me Azet, pas këngës ‘Lass Los’ që është publikuar në fund të muajit shkurt të këtij viti.

Të fundit

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë

Prezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, ditën e sotme (e hënë) është bërë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj mirëpritën fëmijën e parë s

Ashley Graham befason me foton e fundit, tërësisht lakuriq para pasqyrës

Ashley Graham është modelja më e famshme në botë, e mbushur, pikërisht prej ekspozimit të hireve të saj pa komplekse. Por pavarësisht kilogramëve mbipeshë, ajo arrin të bëjë për vete mi

Koncerti më i pazakontë që keni parë

Grupi muzikor “The Flaming Lips” janë shfaqur në një performancë muzikore të mbështjellë në flluska plastike. Banda e rrokut ka gjetur këtë mënyrë për të mbrojtur veten dhe fansat ng

Netflix mbledh ‘ekipin e ëndrrave’ në filmin e ri të Adam McKay

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep dhe Timothy Shalame do të luajnë në filmin e ri të Adam McKay “Don’t Look Up”, prodhuar nga Netflix. Përveç tyre, rolet iu dhanë Johnny

Ndarja nga aktorja, i kushton shtrenjtë këngëtarit turk

Pas ndarjes nga ‘Eda’, këngëtari i njohur turk humb shumën e majme të parave. Ndarja e aktores turke Hande Erçel nga këngëtari turk Murat Dalkiliç ka qenë shumë e komentuar në media koh

Rita Ora merr vëmendje me veshjen transparente

Ajo është e njohur për guximin e saj posaqërisht në modë e veshjet që zgjedh. Dhe Rita Ora befasoi me dukjen në një fustan transparent të markës ‘Gucci’, derisa realizoi një fotosesion

Info Tjera