Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/nicki-my-time-again1.jpg

Vritet babai i reperes Nicki Minaj në moshën 64-vjeçareRobert Maraj, babai i reperes Nicki Minaj, vdiq të shtunën pasi u përplas nga një automjet në një goditje  në Long Island, thanë autoritetet, shkruan New York Times.

Z. Maraj ishte duke ecur në rrugën pranë kryqëzimit të rrugës Roslyn dhe Raff Avenue në Mineola, N.Y., rreth orës 6:15 pasdite të premten kur ai u godit nga një automjet i drejtuar nga veriu që u largua nga vendi i ngjarjes, tha Departamenti i Policisë i Qarkut Nassau në një deklaratë.

Z. Maraj, 64 vjeç, një banor i Mineola, u transportua në një spital në gjendje kritike, tha policia, para se ai të deklarohej i vdekur nga një mjek i spitalit të shtunën.

Departamenti i Policisë së Qarkut Nassau tha se Skuadra e saj e Vrasjeve po hetonte.

Një përfaqësues për znj. Minaj konfirmoi vdekjen e tij por nuk dha detaje të tjera.

Të fundit

Tayna tregon nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjike në gjoks

Tayna, rep-artistja shqiptare që ka bërë bujë viteve të fundit, ka zgjedhur që të flas haptazi me fansat. Bukuroshja brune në rrjetin social Instagram ka ofruar mundësinë që t’i bëhen py

42 vjeçarja provokon me foto të reja

Ajo asnjëherë nuk është frikësuar për të shfaqur figurën e saj edhe duke performuar në krye të grupit The Pussycat Dolls. Dhe Nicole Scherzinger ka marrë shumë vëmendje në videon muzikor

Genc Prelvukaj lanson këngën e re “Sa here”

Këngëtari Genc Prelvukaj ditën e sotme (e mërkurë) ka sjell këngën e re. “Sa here” titullohet kënga e tij më e rë, e cila po ashtu është shoqëruar me një videoklip. Tekstin e ka shkr

Tuna Sejdi publikon foto topless

Publikimi i fotove të vjetra duket se po kthehet në një trend. Së fundmi, edhe Tuna Sejdi është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të realizuar gjasht

Çiljeta Xhilaga zbulon pasionin e fshehtë: Kam dëshirë të kem…

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga ka zbuluar dëshirën e saj në të ardhme. Kur u pyet se cili do të jetë projekti i radhës për publikun ajo u përgjigj: “Faktikisht në një të ardhme

Halle Berry shfaq fizikun e formësuar përmes ushtrimeve në palestër

Ajo është sinonim për fjalët si ‘fizik i formësuar’, pasi edhe gëzon aftësi të shumta. Dhe Halle Berry tashmë ta treguar dhe po e dëshmon vazhdimisht se mosha është vetëm një numër,

Info Tjera