Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/Wanda-Nara-revolutionizes-Instagram-again-with-a-pose-in-the.jpg

Wanda Nara, çmend fansat me foton e reWanda Nara është gjithmonë aktive në Instagram.

Ajo publikon shpesh foto provokuese, por edhe zhveshur, duke provokuar ndjekësit e saj. 

Së fundmi, ajo s’ka lënë vend për imagjinatë.

Wanda ka pozuar zhveshur dhe shihet që ka hipur mbi një kal.

Krashas fotos që ka marrë mijëra pëlqime dhe komente, ajo shkruan: Hap i fortë.

Të fundit

Fotot më sensuale të “bishës” së fitnesit

Giuliana Ava është një influencuese dhe trainere nga Long Island, New York. Ajo është bërë e njohur falë postimeve në rrjetet sociale, duke ndarë jetën e saj të përditshme me të gjithë

Këngëtarja e famshme merr vëmendjen me imazhet e reja

Artistja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, pritet që shumë shpejt të publikojë këngën e saj më të re për fansat. “Sabotage” mban titullin kënga e saj e re, e cila do të publiko

Vildane Zeneli super “hot”

Vildane Zeneli di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen me paraqitjet e saj publike! Modelja, tepër aktive në rrjete sociale, ku ndan shpesh edhe momente nga jeta e saj e përditshme, nuk nguron t

Motra e Neymar ‘lëshon’ frenat në plazh

Saint Barts është një ishull që po shndërrohet në një vend të preferuar për personazhet e njohur në Brazil. Teksa Europa është përfshirë nga temperatura të ulta, përfshirë edhe Shqip

Rita Ora uron Michelle Obama me rastin e ditëlindjes, e quan mbretëreshë atë

Michelle Obama sot feston 57-vjetorin dhe këngëtarja shqiptare ka menduar për të një dedikim të veçantë. Rita Ora ishte ajo e cila e uroi me fjalët më të ëmbla gruan e ish-presidentit të

Kim Kardashian tregon linjat e përsosura në veshjen prej ari

Së fundi, ka publikuar një fotosesion me veshje prej ari nga prapaskenat e “KKW FragrancMetallic Hearts range”, transmeton lajmi.net. 40 vjeçarja tregoi linjat e bukura në veshjen të cilën k

Info Tjera