Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/1584891986300.jpg-sexy_foto_di_wanda_nara.jpg

Wanda ngushëllon Icardin me foto të nxehtëPasi doli pozitiv me Covid-19, sulmuesi argjentinas i PSG-së, Mauro Icardi, është në karantinë.

Ai ndodhet i izoluar në shtëpinë e tij në Paris, ndërkohë që pjesa tjetër e familjes nuk është infektuar dhe gëzon lirinë.

Wanda Nara nuk harron të përshëndesë bashkëshortin dhe fansat e saj, ndaj në rrjetet sociale poston shpesh foto “hot”.

E tillë është edhe fotoja e publikuar së fundi në “Instagram”, ku tregon format e saj seksi.

“Natën e mirë”, shkruan Wanda Nara në postimin e saj, duke treguar hiret e saj.

View this post on Instagram

bonne nuit

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Të fundit

Oriola Marashi një ‘Lamborghini’ e vërtetë

Ajo është ndër modelet shqiptare që komentohet në masë të madhe në faqet rozë. Pothuajse secila lëvizje e saj merr interes mediatik, ndërsa edhe ndonjëherë ajo jep detaje nga jeta dhe kar

Nora nuk i reziston dot as këtij postimi nga Roberti

Robert Berisha ka bërë një dedikim special për të voglën e tij, Rene, me rastin e ditës së vajzave!. Këngëtari i njohur shkruan në një postim në Instagram fjalët më të bukura për të

Ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak

Fjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta me vetë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar. M

Irkenc Hyka publikon këngën, befason Zaimina

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”. Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në fot

Capital T jep lajmin e mirë për fansat

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Capital T ka dhënë të tjera detaje në lidhje me albumin “Skulpturë”. Ai ka zbuluar se pjesa e dytë e këtij albumi do të publikohet më datën

Zhvishet bukuroshja

Selena Gomez ka shfaqur trupin e saj me rroba banjo pas transplantimin të veshkave, duke postuar kështu një foto në Instagram këtë të enjte. Ylli i muzikës iu nënshtrua një operacioni duke m

Info Tjera