Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/12/arbana.jpg

Xhemi Shehu i rikthehet ekranit, Arbana i zbulon projektin e riXhemi Shehu dhe Arbana Osmani kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave këto ditë për shkak të disa postimeve që kjo e fundit ka bërë. Si fillim u aludua se Xhemi mund të jetë në pritje të ëmbël, por një tjetër postim i mikeshës së saj ka shtuar dyshimet se bëhet fjalë për diçka tjetër.

“Ylli im i filmave”, shkruan Arbana krahas një fotoje, por ajo që tërhoqi vëmendjen është komenti që ka lënë Eduart Grishaj. “Këtë pamje do keni në rol tek filmi”, shkruan ai. “Ja sa të lind”, i është përgjigjur Xhemi duke iu referuar lajmeve që kanë qarkulluar mbi një shtatzani të mundshme.

“Lindjen e kemi në film”, shkruan Eduarti. Kaq ka mjaftuar që fansat ta zhvendosin vëmendjen nga shtatzania e mundshme e Xhemit tek roli që mund të ketë ajo në filmin e partnerit të mikeshës së saj më të mirë.

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera