Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2018/03/xhensilamyrtezaj_28763476_1792277457741430_8719901006751596544_n.jpg

Xhensila Myrtezaj konfirmon shtatzaninë

Publikuar: 18/03/2018

Prej shumë kohësh në mediat rozë qarkullojnë lajmet se këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj është shtatzënë, por deri sot nuk kishte reagim nga ana e saj.

Më në fund këngëtarja ka konfirmuar se është në pritje të një fëmijë me aktorin e njohur të humorit Bes Kallakut.

Xhensila ka postuar në Instagram një fotografi së bashku me aktorin, i cili mban dorën në barkun e saj të rrumbullakosur dhe shkruan: “Kur dy bëhen tre.”

Gjithashtu edhe Besi ka postuar të njëjtën fotografi në Instagram, ku shprehet se është i bekuar: ” Kur jetën ta bekojnë të mirat që vijnë, edhe mbi të gjitha ata që ti sjellin. Ardhsh me bekimin e Zotit.

When two, become three. @bes_kallaku 🙏

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on