Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/20201121_101613.jpg

Ylli shqiptar, Dua Lipa shkëlqeu me performancën e saj në Graham Nortion ShowKëngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa mahniti audiencën nëpërmjet performancës së saj të mrekullueshme në Graham Nortion Show, shkruan KultPlus.

Në një video të shpërndarë në profilin e saj në instagram, e shohim Lipën të veshur me një kostum tejet të bukur, e cila është dizejnuar nga koleksioni ‘Haute Couture Valentino Fall 2020’ dhe titullohet “The Performance: of Grace and Light”.

Fustani i saj në formë të pelerinës të argjendit i mahniti audiencën po aq sa performanca e saj e drejtpërdrejtë në këtë show me këngën ‘’Levitating’’.

Magjia e zërit të saj u kombinua me shkëlqimin e veshjes dhe gjestikulacioneve të cilat e pasuruan debutimin e saj, duke lënë edhe një gjurmë tjetër suksesi në karrierën e saj. / KultPlus.com

Të fundit

“Bomba e Playboy” që do t’iu lërë pa gjumë

Ajo është modelja më e nxehtë e revistës së famshme Playboy. Bëhet fjalë për Lindsey Pelas bukuroshja bjonde e cila numëron plot 8.7 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram. Modelja k

Donald Veshaj dhe Bora Zemani nuk ndalin së shprehuri dashurinë edhe në rrjetet sociale

Donaldi di si ta bëjë të lumtur partneren e tij Bora Zemanin. Së fundmi aktori dhe prezantuesi shqiptar ka realizuar një portret shumë të bukur të moderatores. Aktori ka postuar një video ku

Bjondina që “tërbon” Instagramin

Ylli i “Love Islands”, Eve Gale u bë e njohur pasi konkurroi së bashku me të motrën binjake në realityshoën e famshëm. Bukuroshja ka një fizik marramendës dhe tërheq vëmendjen me pozat

Olta Gixhari provokon e zhveshur nga shtrati

Olta Gixhari shquhet për format që ka të cilat nuk heziton ti ekspozojë. Kohën e fundit jo rrallë herë ajo provokon nga shtrati. Janë linajt e trupit të saj, ato që bien më shumë në sy. E

Dua Lipa me dy këngë në top listën e këngëve më të mira në Britani

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në tregun internacional të muzikës. Aktualisht, ajo ka dy këngë në top listën e 10 këngëv

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani po sjellin një bashkëpunim?!

Po nëse ju themi se Dafina Zeqiri dhe Yll Limani po sjellin një bashkëpunim? Nuk e dimë sa të vërteta janë këto zëra, por fansat po aludojnë së fundmi se dyshja ka bashkuar forcat për të

Info Tjera