Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/01/ylk.jpg

Yllka Kuqi sjell në treg projektin e ri muzikorKëngëtarja e njohur, Yllka Kuqi, njihet në përgjithsë për interpretimet e këngëve të saj.

Artistja është edhe më e njohur për mbrëmjet muzikore, aty ku grumbullon me mijëra fansa.

Në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka bërë të ditur se tashmë ka sjell në treg projektin e ri muzikor.

Yllka ka zgjedhur që në këtë prodhimtari muzikore të bëjë bashkë disa këngë, përfshirë këtu të zhanreve të ndryshme.

Për miksimin dhe masterizimin e tyre është përkujdesur Drinor Zymberi, teksa Kuqi bëri interpretim të mrekullueshëm të tyre.

Theksojmë se që në minutat e parë të lansimit, ‘Mashup’-i është pritur mirë nga adhuruesit e muzikës së saj.

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera