Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/06/zajmina-3.jpg

Zaimina dhe Irkenci vijnë me duetPas një shkëputje prej disa vitesh, këngëtarja seksi Zaimina Vasjari i është rikthyer seriozisht muzikës.

Pak javë më parë, ajo solli një këngë të titulluar “Vetes”, e cila u pëlqye shumë.

Ndërsa së fundmi, ka paralajmëruar një duet me këngëtarin e shumëpëlqyer Irkenc Hyka.

Ajo ka xhiruar edhe klipin e ri, ku nuk ka nguruar të publikojë edhe një skenë në Instastory.

View this post on Instagram

Coming soon @irkenc.hyka ?

A post shared by ??????? ??s???? (@zaimina_vasjari) on

Kënga mban titullin “Trëndafil i bardhë” dhe fansat e Zaiminës janë bërë edhe më shumë kuriozë.

Të gjithë po e presin me shumë kureshtje, ashtu siç kanë bërë me projektet e mëpërparshme të saj.

Të fundit

Prezantuesja e motit që do ju lë pa fjalë me format e saj

Ajo është një nga femrat më të kometuara dhe të famshme në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen dhe prezantuesen e sportit, Sol Perez. Ajo ka patur shumë histori dashurie me futbollist

Capital T thotë se është ‘single’

Ai vazhdon të jetë njëri prej meshkujve më të pëlqyer në estradë e njëherësh mjaft i suksesshëm në karrierë. Fjala është për Capital T, i cili admirohet mjaft shumë për pamjen e jash

Modelja po i tundon meshkujt me pozat e saj provokuese

Kseniya Belousova është një modele siberiane e cila u bë e njohur si një nga imazhet e Guess në vitin 2016. Idhujt më të mëdhenj në fushën e modelingut janë Cindy Crawford, Naomi Campbell

Modelja e njohur me ide si ti bind amerikanët të dalin në votime

Ireland Baldwin po përdor platformën e saj për të inkurajuar ndjekësit se për cilin të votojnë në zgjedhjet e ardhshme presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Modelja 25-vjeçare

Rovena Stefa marrëzisht e dashuruar

Rovena Stefa është një nga ato këngëtaret shqiptare të cilat shkaktojnë zhurmë kudo që shkojnë. Prej vitesh ajo është pjesë e tregut muzikor shqiptar dhe ka vjedhur zemrat e të gjithë p

Dua të jem në krahët e Robert Berishës!

E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, këngëtarja e talentuar Albulena Ukaj, ka folur për takimin me Robert Berishën në një studio televizive, disa kohë më parë, dhe më pas sh

Info Tjera