Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/rs_1024x759-190509130744-1024-kim-kardashian-kanye-west2.jpg

Zbulohen arsyet e ndarjes së çiftit të njohurKanye West beson se kandidimi i tij i diskutueshëm presidencial në vitin 2020, ishte pika kryesore që solli prishjen e martesës me Kim Kardashian.

Ylli i Keeping Up with the Kardashians, 40 vjeç, bëri kërkesë për divorc nga reperi, 43 vjeç, të premten pas gati shtatë vitesh martese.

Martesa e çiftit fillimisht pësoi një krizë verën e kaluar, në kulmin e sjelljes së çrregullt të West.

Shpërthimet e tij publike filluan në korrik, pasi ai nisi ofertën për president të Shteteve të Bashkuara dhe zbuloi detaje thellësisht personale në lidhje me familjen e tij dhe martesën në fushatën dhe në Twitter.

Sjellja e tij e shtyu Kardashian të adresonte diagnozën e çrregullimit bipolar të partnerit të saj, në një deklaratë të rrallë publike, duke u kërkuar fansave “mirëkuptim” dhe duke pranuar situatën e tyre “të komplikuar dhe të dhimbshme”.

Ditë pasi Kardashian bëri deklaratën e saj, West i kërkoi falje publike gruas së tij në Twitter.

Një burim tha për PEOPLE, se Kenye po përjeton ankth dhe trishtim për shkak të divorcit.

Të fundit

Tayna tregon nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjike në gjoks

Tayna, rep-artistja shqiptare që ka bërë bujë viteve të fundit, ka zgjedhur që të flas haptazi me fansat. Bukuroshja brune në rrjetin social Instagram ka ofruar mundësinë që t’i bëhen py

42 vjeçarja provokon me foto të reja

Ajo asnjëherë nuk është frikësuar për të shfaqur figurën e saj edhe duke performuar në krye të grupit The Pussycat Dolls. Dhe Nicole Scherzinger ka marrë shumë vëmendje në videon muzikor

Genc Prelvukaj lanson këngën e re “Sa here”

Këngëtari Genc Prelvukaj ditën e sotme (e mërkurë) ka sjell këngën e re. “Sa here” titullohet kënga e tij më e rë, e cila po ashtu është shoqëruar me një videoklip. Tekstin e ka shkr

Tuna Sejdi publikon foto topless

Publikimi i fotove të vjetra duket se po kthehet në një trend. Së fundmi, edhe Tuna Sejdi është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të realizuar gjasht

Çiljeta Xhilaga zbulon pasionin e fshehtë: Kam dëshirë të kem…

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga ka zbuluar dëshirën e saj në të ardhme. Kur u pyet se cili do të jetë projekti i radhës për publikun ajo u përgjigj: “Faktikisht në një të ardhme

Halle Berry shfaq fizikun e formësuar përmes ushtrimeve në palestër

Ajo është sinonim për fjalët si ‘fizik i formësuar’, pasi edhe gëzon aftësi të shumta. Dhe Halle Berry tashmë ta treguar dhe po e dëshmon vazhdimisht se mosha është vetëm një numër,

Info Tjera