Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/1-335.jpg

Zbulohen arsyet e ndërprerjes së serialit të familjes KardashianNjë lajm i tillë praktikisht përfaqëson fundin e një epoke, por pas deklaratës së Kim-it, ajo çfarë donin të dinin të gjithë ishte arsyeja.

Çfarë i shtyu vajzat e familjes së famshme të hiqnin dorë pas 14 vitesh?

“Nuk ka ndonjë arsye madhe pse familja vendosi ta përfundojë “KUWTK”, ishte një vendim i përbashkët. Fëmijët që e filluan këtë shoë tani janë me fëmijë vetë dhe bëhet gjithnjë e më e vështirë të xhirojnë të gjithë bashkë në këtë situatë. Familja është shumë mirënjohëse për kohën e kaluar bashkë dhe kujtimet gjatë xhirimeve. Thjesht donin të fokusoheshin tek projektet e ardhshme dhe seriali është një punë gjigante që merr shumë nga koha e tyre.”- janë shprehur burime pranë tyre për Entertainment Tonight.

Krejt papritur, klani Kardashian-Jenner njoftoi se reality show “Keeping Up With The Kardashian” i ka ardhur fundi pas 20 sezonesh.

Një lajm i tillë praktikisht përfaqëson fundin e një epoke, por pas deklaratës së Kim-it, ajo çfarë donin të dinin të gjithë ishte arsyeja.

Çfarë i shtyu vajzat e familjes së famshme të hiqnin dorë pas 14 vitesh?

“Nuk ka ndonjë arsye madhe pse familja vendosi ta përfundojë “KUWTK”, ishte një vendim i përbashkët. Fëmijët që e filluan këtë shoë tani janë me fëmijë vetë dhe bëhet gjithnjë e më e vështirë të xhirojnë të gjithë bashkë në këtë situatë. Familja është shumë mirënjohëse për kohën e kaluar bashkë dhe kujtimet gjatë xhirimeve. Thjesht donin të fokusoheshin tek projektet e ardhshme dhe seriali është një punë gjigante që merr shumë nga koha e tyre.”- janë shprehur burime pranë tyre për Entertainment Tonight.

Të fundit

Tifozja më e flaktë e Juventusit

Modelja seksi nga Çekia, Eva Padlock është bërë shumë e njohur në Itali për shkak se është një tifoze shumë e zjarrtë e Juventusit. Eva numëron më shumë se 1.7 milion ndjekës në Inst

Marina Vjollca shfaqet e mrekullueshme me fustanin e bardhë

Ajo është ndër prezantueset më me stil në estradën shqiptare, pasi edhe shfaqet në po të njëjtën mënyrë. Bëhet fjalë për bukuroshen bionde, Marina Vjollca, e cila në mënyrë të vazhd

Këngëtarja shqiptare përfaqëson sërish Qipron në Eurovision

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Eleni Foureira do të marrë pjesë në Eurovizion 2021, për herë të dytë. Pritet që ajo të përfaqësojë sërish Qipron në festivalin ndërkombët

Ngjan si një kukull “Barbie”

Trista Mikail, e lindur më 17 korrik 1997, është një modele amerikan. Ajo ka bashkëpunuar me marka të tilla si “138 Water”. Trista është paraqitur në revistën “CWEN”. Ajo lindi dhe u

Ja kush do përfaqësojë Shqipërinë në ‘Miss Universe’

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua eventi Miss Universe Albania & Kosova, ku u zgjodh edhe vajza që do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss Universe. Gara mes vajza që konkurronin për të përf

Dafina Zeqiri shkëlqen në imazhet me fustanin e kuq

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet për stilin e veçantë gjatë paraqitjeve skenike. Përpos kësaj, ajo është unike edhe në projektet muzikore, të cilat po thyejnë rekorde

Info Tjera