Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/auto_561617457997.jpg

Zbulohet arsyeja e ndarjes së Teas me BeartinJavë më parë, Bearti konfirmoi ndarjen nga Tea, e që për një kohë të gjatë dyshja ishin në krye të mediave rozë, për shkak se Tea kishte dal nga emisioni i dashurisë “Për’puthen” si çift me Andin.

Ajo sqaroi të gjitha përmes dy video të postuara në rrjetet sociale, ku tregoi se mes tyre është një dashurie e vertëtë dhe se kanë qenë të detyruar nga produksioni i emisionit.

Më pas, ishin rikthyer në emision dyshja për të treguar për lidhjen e tyre dhe shumë gjëra të tjera, por që kjo lidhje nuk shkoi shumë gjatë.

Dyshja thumbuan njëri-tjetrin nëpërmjet disa postimeve në rrjetin social “Instagram”, e ku më pas Tea tha se do të fliste një ditë për këtë gjë.

Ndërkohë që ende po aludohet se cila mund të ketë qenë arsyeja pse dyshja i kanë dhënë fund lidhjes, opinionisti Meridian Ramçaj ka zbuluar diçka për Beartin.

Ky i fundit ka krijuar një llogari në një faqe për të rritur e quajtur “OnlyFans”.

Në këtë platformë njerëzit publikojnë foto provokuese, që nuk mund të postohen në rrjete të tjera sociale dhe të tjerë mund të abonohen aty për të parë imazhet kundrejt një pagese.

“Meqenëse më keni pyetur shumë herë për Tean dhe Beartin se çfarë mendoj…po normale që do ndahen pasi ka punë tjetri.

Ama Kosovë-Shqipëri nuk shërbejmë”, ka shkruar Meridian Ramçaj.

Të fundit

Modelja e njohur në krahët e boksierit të njohur

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar modelja Marigona Krasniqi. Bukuroshja 26 vjeçare është komentuar së fundmi për një lidhje dhe fejesë me boksierin Robin Krasniqi e shkak jan

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Info Tjera