Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/rita-ora.jpg

Zbulohet identiteti i të dashurit sekret të Rita Orës!Këngëtarja Rita Ora gjatë dy ditëve të fundit është fotografuar në pushimet e saj në Ibiza, ku ndodhet me të dashurin e saj të ri, identiteti i të cilit deri më tani ka qenë sekret.

View this post on Instagram

When she think she cute but her nose is burnt ?

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

“The Sun” ka raportuar që Ora është në një marrëdhënie serioze me regjisorin e njohur Romain Gavras.

Sipas këtyre burimeve, Gavras dhe Ora janë në lidhje që katër muaj dhe kjo lidhje është serioze. Tani, ajo është fotografuar në pushime me regjisorin.

“Rita ishte duke kaluar kohë me disa miq, duke përfshirë edhe Fatonin. Por ajo është në lidhje serioze me Romain. Është hera e parë në shumë vite që ajo është në lidhje serioze me dikë,” tha ky burim për “The Sun”.

Të fundit

Ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak

Fjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta me vetë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar. M

Irkenc Hyka publikon këngën, befason Zaimina

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”. Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në fot

Capital T jep lajmin e mirë për fansat

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Capital T ka dhënë të tjera detaje në lidhje me albumin “Skulpturë”. Ai ka zbuluar se pjesa e dytë e këtij albumi do të publikohet më datën

Zhvishet bukuroshja

Selena Gomez ka shfaqur trupin e saj me rroba banjo pas transplantimin të veshkave, duke postuar kështu një foto në Instagram këtë të enjte. Ylli i muzikës iu nënshtrua një operacioni duke m

Klaudia Pepa në vaskë

Qysh nga largimi në Itali për të vijuar karrierën si balerinë, Klaudia Pepa duket mjaft e kënaqur me jetën që po bën. Këto ditë ajo po pushon në një hotel luksoz në Vermiglio të Italis

Superbomba e Instagramit

Sonia Isaza është një modele fitnesi, bodybuilder dhe një personazh i famshëm i mediave sociale e cila është e njohur për fizikun e saj tërheqës. Me origjinë nga qyteti i Pereira, Kolumbia.

Info Tjera