Të fundit

Klopp i pakënaqur me ndërhyrjen e Ramos ndaj Salah: Dukej si mundje

27/05/2018

Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, e cilësoi ndërhyrjen e Sergio Ramos ndaj Mohamed Salah si një ndërhyrje mundjeje. Ylli i Liverpulit la fushën e lojës në lot, pas një ndërhyje nga mbrojtë

Salah mund të humbasë Botërorin në Rusi

26/05/2018

Real Madridi ka arritur të fitojë trofeun e Ligës së Kampioneve mbrëmjen e sotme përballë Liverpool, në ndeshjen finale zhvilluar në Kiev. Megjithatë lajme jo të mira vijnë për sulmuesin

Real Madridi, “Mbreti” i Ligës së Kampionëve

26/05/2018

Real Madridi ka arritur të dalë fitues edhe në finalen e Kievit, në ndeshjen e luajtur mbrëmjen e sotme përballë Liverpool, të vlefshme për Ligën e Kampioneve. Madrilenët triumfuan 3-1 në

Dua Lipa hap ceremoninë e finales së “Championsit”

26/05/2018

Ylli shqiptar me famë botërore, Dua Lipa, ka hapur ceremoninë e finales së Ligës së Kampionëve. Dua këtë ceremoni e hapi me këngën “One Kiss” të cilën e ka realizuar në bashkëpunim

Kosova, vend i vogël, por me njerëz të fuqishëm

26/05/2018

Kosovare Asllani ndihet krenare që është nga Kosova, shkruan “Zëri.info”. Futbollistja kosovare e ka publikuar një fotografi në rrjetin social “Instagram” ku shihet me fanellën

UEFA zgjedh lojtarin më të shpejtë

26/05/2018

UEFA ka publikuar një listë me emrat e pesë lojtarëve më të shpejtë këtë sezon dhe listën e kryeson “ylli” i Liverpool, Mohamed Salah. Egjiptiani, Mohamed Salah “armënR

Info Tjera