Mbrapa

50 milionë funta për mbrojtësin e Tottenhamit

Publikuar: 03.12.2017

Jose Mourinho është në kërkim të një mbrojtësi të majtë, me Danny Rose si objektivin kryesor.

Tottenham do të lejojë largimin e mbrojtësit të majtë anglez, Danny Rose nëse në drejtim të skuadrës vjen oferta e duhur për të.

Mouricio Pocchetino nuk është i kënaqur me përkushtimin e lojtarit dhe do të lejojë largimin e tij.

Sipas Daily Star, Unitedi gjatë janarit pritet të nënshkruaj me Rose, çmimi i të cilit është 50 milionë euro. 

/MediaPress