Mbrapa

Suarez i dërgon shifrat në 4-0 ndaj Celta Vigos

Publikuar: 11.01.2018

Barcelona ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Celta Vigos në "Camp Nou".

Këtë herë është sulmuesi uruguajan, Luis Suarez që i ka dërguar shifrat në 4-0, duke e shkatërruar Celtan që në 30-të minutat e parë të ndeshjes.

Ndeshaj po luhet dhe është minuta e 33'-të.  

/MediaPress