Mbrapa

Spektakël në NBA, ja se çfarë bëjnë dy basketbollistët (Video)

Publikuar: 11.02.2018

NBA është i njohur për koshat spektakolarë dhe një i tillë ka ndodhur në ndeshjen mes Philadelphia 76ers dhe New Orleans Pelicans.

Dy lojtarët e Philadelphia, Joel Embiid dhe Robert Covington realizuan një kosh me zhytje dyshe, pasi e sulmuan asistin e Simmons të dy njëherësh dhe rezultati ishte spektakolar.

Takimi u fitua nga vendasit e Philadelphia me shifrat 100- 82.

 

/MediaPress