Sport http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/EgVNMDxXkAEaj1v.jpg

APOEL Nicosia zbarkon në Kosovë për ndeshjen me Gjilanin (Video)Gjilani nesër do ta vazhdojë aventurën evropiane në rundin e parë eliminator të Ligës së Evropës, ku do të përballet me skuadrën e njohur qipriote APOEL Nicosia.

Ndeshja në fjalë do të zhvillohet nesër (e enjte) në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë me fillim nga ora 19:00.

Tashmë skuadra qipriote ka zbarkuar në Prishtinë, një ditë para ndeshjes me Gjilanin.

Udhëtimin që nga Qipro e deri në Prishtinë e kanë postuar në faqen e klubit për një video të postuar në “YouTube”.

APOEL-i është një nga klubet më të njohura që ka zbarkuar ndonjëherë në Prishtinë.

Të fundit

Guardiola: “Koha ime si menaxher i Barcelonës ka mbaruar”

Pep Guardiola ka përjashtuar mundësinë e kthimit në Camp Nou, duke këmbëngulur se koha e tij si menaxher i Barcelonës ka mbaruar. Spekulimet mbi të ardhmen e Guardiolas në Manchester City kan

Daku me dedikim special pas dy golave të sotëm

Mirlind Daku po kalon në një formë jetësore me Ballkanin në Superligën e Kosovës. Në fitoren e sotme të skuadrës nga Suhareka ndaj Besës së Pejës me rezultat 4:1, Daku ka shënuar dy nga

O’Neal tregon si i shpenzoi një milion dollarë në një ditë

Legjenda e NBA, Shaquille O’Neal, e ka pranuar se nuk e kuptonte se si funksiononin taksat kur ai filloi të bënte shumë para në fillim të viteve ’90, gjë që e mësoi rrugës. Kur O’Neal n

Po flitet për një ribashkim të Guardiolas dhe Messit te Barcelona

Po flitet për një ribashkim të Guardiolas dhe Messit te Barcelona, trajneri katalunas flet për të ardhmen e tij. Pep Guardiola shihet si pjesë e projektit të kandidatit për president të Barce

Thellohet kriza me Covid-19 te skuadra e njohur italiane

Tre lojtarë të Lazios humbën seancën stërvitore këtë mëngjes dhe disa prej tyre treguan simptoma të coronavirusit Covid-19, pretendojnë raportet në Itali. Klubi nga kryeqyteti udhëtoi në

Shpërblehet Marash Kumbulla

Tjetër ndeshje, tjetër paraqitje pozitive për Marash Kumbullën. Nga 22 futbollistët në fushë në Olimpico, 20-vjeçari i Shqipërisë Kumbulla u vlerësua si i treti më i mirë kundër PFC CSK

Info Tjera