Sport http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/ramos-2-780x439-1.jpg

PSG i ofron Ramosit kontratë trevjeçareKampionët e Francës janë të etur ta transferojnë kapitenin e Real Mardidit gjatë këtij afati kalimtar.

PSG-ja i ka ofruar Sergio Ramosit kontratë trivjeçare me një pagë vjetore prej 15 milion euro.

Real Madridi i ka ofruar spanjollit 34-vjeçar vetëm kontratë dyvjeçare gjë të cilën ende nuk e ka pranuar qendërmbrojtësi.

Ramos me madrilenët ka kontratë deri në verën e këtij viti, ndërsa aktualisht është i lënduar.

Ai këtë edicion ka luajtur 18 ndeshje në të gjitha garat dhe ka shënuar tri gola dhe ka kontribuar me një asistim.

Të fundit

Manchester United fiton derbin ndaj Manchester Cityt

Manchester United e ka fituar derbin ndaj Manchester Cityt me rezultat 2-0 në kuadër të javës së 27-të në Ligën Premier. Pas vetëm dy minutash lojë në stadiumin Etihad, Djajtë e Kuq kaluan

Zgjedhjet presidenciale, Barcelona voton në Camp Nou

Sot po mbahen zgjedhjet për president të Barcelonës, pasi fillimisht u shtyen në janar për shkak të rritjes së numrit të rasteve me koronavirus në Kataluni. Ylli i Barcelonës, Messi ka shfry

Ibrahimovic me mesazh fantastik

Zlatan Ibrahimovic shpjegoi pse ai u bë nikoqir i ftuar në Festivalin e Muzikës Sanremo. Sulmuesi i Milanit shkaktoi një polemikë të madhe për vendimin e tij për të kaluar javën duke pritur

Messi dhuron një asistim fantastik për Jordi Alban, Barça në avantazh ndaj Osasunas

Argjentinasi ishte protagonist në golin e shënuar ndaj Osasunas, të cilin e shënoi Jordi Alba, transmeton lajmi.net. Messi me një pasim të gjatë dhe maestral e gjeti spanjollin i cili shënoi n

Ky lojtar luan si unë, do jetë pasardhësi im dhe nuk bëj shaka

Messi dhe Ronaldo janë në fundin e karrierës së tyre dhe të gjithë po kërkojnë për pasardhësit e tyre. Mbappe është më i mundshmi nga ajo, që ka treguar deri më tani në fushë. Edhe Pe

Paga e lartë e Ronaldos problem për Juventusin

Situata me pasojat e pandemisë ka bërë që edhe klubi më i fort ekonomikisht në futbollin italian, Juventusi, të jetë i detyruar të bëjë ndërhyrje. 31 milionë neto është paga vjetore e C

Info Tjera