Sport http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/bernard-berisha-akhmat-1607101552-52629.jpg

Shkëlqen Bernard Berisha, shënon dy gola ndaj KrasnodarBernard Berisha ka shënuar dy gola në fitoren e thellë të Akhmat Groznyt në udhëtim tek Krasnodar.

Krasnodar ka pësuar humbje të thellë nga Akhmat Grozny në kuadër të xhiros së 24-të të Premierligës ruse.

Bernard Berisha u inkuadrua në min (37’) ku më pas filloi të bëjë dallimin në fushë.

Berisha shënoi golin e parë në min (51’) për të shënuar golin e dytë për skuadrën e tij.

Golin e dytë e shënoi në min (68’).

May be an image of 1 person

Skuadra e Akhmat Grozny shënoi fitore të thellë me rezultatin 0-5.

Të fundit

Distria Krasniqi fantastike, shpallet kampione e Evropës

Distria Krasniqi ka shkëlqyer në Kampionatin Evropian të xhudos që po mbahet në Lisbonë të Portugalisë. Xhudistja pejane ka arritur që të fitoi medaljen e artë dhe të shpallet për herë t

Neymar ka vetëm 2 javë kohë

Sipas gazetës franceze “L’equip”, PSG-ja i ka vënë ultimatum 2 javë Neymarit për rinovimin e kontratës e cila i skadon në vitin 2022. Sipas zërave sulmuesi brazilian po mendon një rikth

Modric merr vendim për të ardhmen e tij

Real Madrid dhe Luka Modric do të vazhdojnë rrugën së bashku për të paktën një sezon më shumë. Të dy palët kanë rënë dakord për rinovimin e kontratës që do ta mbaje kroatin në klub

Formacionet zyrtare, Slavia Pragë – Arsenal: Xhaka nga minuta e parë

Slavia pret Arsenalin në ndeshjen kthyese të çerekfinales së Ligës së Evropës. Ndeshja e parë mes këtyre dy skuadrave ishte mbyllur baras 1-1 në Emirates dhe ndeshja kthyese pritet të jetë

Si do të jetë e ardhmja e Muriqit

Sulmuesi i Kosovës do t’i ketë edhe disa raste për t’u dëshmuar, në të kundërtën Lazio mund ta shesë atë Eksperienca e Vedat Muriqit në Lazio deri tash ka qenë zhgënjyese. Sulmuesi ko

Ku do të jetë e ardhmja e Lukaku

Romelu Lukaku e pranon se nuk e ka pritur një sukses të Interit këtë sezon. Sulmuesi foli për faqen e Instagramit ‘433’ në një lidhje direkte, ku edhe ka thënë disa fjalë për Scudetton.

Info Tjera