Të tjera http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/horoskop-1-7.png

Kush ka fat sot?Dashi – Hëna do të jetë e pranishme në shenjën tuaj duke favorizuar jetën sentimentale.

Nga ana tjetër planeti Mars do të jetë shumë i favorshëm në këtë periudhë.

Në punë, nëse jeni të angazhuar me kohë të pjesshme dhe ndjeni nevojën për më shumë, nuk do të vonojnë zgjidhjet.

Demi – Zhvillime pozitive do të ketë për dashurinë, ku historitë e lindura së fundmi do të rezultojnë vërtetë të rëndësishme.

Në punë mund të përballeni me disa probleme që kanë të bëjnë me paratë, por gjithsesi do të jeni të vlerësuar për idetë që keni.

Binjakët – Do të keni dyshime dhe pasiguri në dashuri, ndaj mundohuni që të shmangni komplikimet.

Ndërsa në punë, ndonjë projekt nuk do të ecë dhe kjo gjë ju shqetëson.

Gaforrja – Jeni shumë xheloz dhe kjo gjë është thikë me dy presa!.

Mundohuni që të ruani qetësinë.

Në punë, do të keni kontakte me ambiente të reja dhe rezultatet do të jenë premtuese.

Luani – Historitë që kanë lindur në javët e fundit do të vazhdojnë qetësisht, ku do të favorizohen takimet e reja.

Në punë, do të ketë zhvillime të favorshme.

Virgjëresha – Historitë e lindura si lojë, shumë shpejt do të qartësohen.

Tetori është një muaj i rëndësishëm për dashurinë.

Sa i takon punës, kush ka vendosur që të ndryshojë rrugë, nuk do të gabojë.

Peshorja – Çiftet që janë në krizë, duhet të bëjnë shumë kujdes gjatë kësaj të premte.

Nga ana tjetër në punë, mundohuni që të ruani qetësinë dhe të mos acaroheni.

Akrepi – Në dashuri mundohuni që të mos bëni krahasime me të kaluarën.

Në punë, do të përballeni me më shumë debate, dhe fundjava do të sjellë me vete një sërë dyshimesh.

Shigjetari – Në dashuri do të përballeni me probleme të vogla për menaxhimin e parave në raportin në çift.

Kjo gjë mund të pengojë çuarjen përpara të një projekti.

Ndërsa në punë, ky është një moment i mirë për të bërë projekte për të ardhmen.

Bricjapi – Dita do të jetë mjaft e ngarkuar sa i takon ndjenjave.

Mundohuni që të tregoheni të kujdesshëm në lidhjet e vështira.

Ndërsa në punë duhet të bëni kujdes me shpenzimet, pasi ka ardhur momenti për të menduar për diçka me rëndësi.

Ujori – Në dashuri do të përballeni me probleme, nëse keni të bëni me të lindurit e shenjës së dashit.

Ndërsa në punë ka ardhur momenti për të bërë projekte të reja, edhe pse të ardhurat nuk ju mjaftojnë.

Peshqit – Prania e Hënës tek të lindurit e shenjës së dashit gjatë kësaj dite, do të sjellë zhvillime të bukura.

Çiftet që janë bashkë prej kohësh, do të kenë mundësi që të organizojnë diçka të bukur.

Në punë do të ketë zhvillime pozitive, dhe ekziston mundësia që të përfundoni një projekt me rëndësi brenda pak javësh.

Të fundit

Horoskopi i dates 28 shtator

Dashi Nesër do të keni një energji të mirë, të nevojshme për të përballuar ditën tuaj. Tani e tutje, problemet e punës do të fillojnë të zgjidhen vetë. Sa i përket dashurisë, megjitha

DASh vlerëson lart sektorin financiar në Kosovë

Departamenti Amerikan i Shtetit ka publikuar raportin për klimën e investimeve për vitin 2020 për Kosovën, ku është dhënë vlerësim i lartë për sistemin financiar të vendit. Raporti thekso

Sabri Fejzullahu dhe gruaja e tij, pajisen me pasaporta shqiptare

Këngëtari i njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu, ditën e sotme (e mërkurë) ka bërë të ditur se është pajisur me pasaportë shqiptare së bashku me gruan e tij, Nera Fejzullahun. Lajmin e ka nd

Teleskopi më gjigant që keni parë ndonjëherë

Si e provoni sensorin e ri për kamerën dixhitale më të madhe në botë? Sigurisht që bëni një foto të brokolit. Kjo mund të tingëllojë e çuditshme, por format e ndërlikuara që gjenden n

Mbahet në Bruksel takimi i radhës mes dy vendeve

Shefi i diplomacisë evropiane Josep Borrell dhe emisari special i BE-së për dialogun, Mirosllav Lajçak, do të takohen sot me kryeministrin e Kosovës Avdullah Hoti dhe presidentin e Serbisë, Ale

Kosova pëson ulje në të bërit biznes

Dhoma Evropiane (European Chamber), ka nxjerrë raportin e fundit për vitin 2020. Në këtë raport vendi ynë ka marrë pikë negative sa i përket të bërit biznes. Bazuar në raport, Kosova ka ma

Info Tjera