Të tjera http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/kylie.jpg

Kylie sjell trendin e ri, të cilin mund ta realizojmë të gjithë“Cozy look” apo një veshje e rehatshme, ka ardhur si stil prej kohësh, nga familja Kardashian, veçanërisht nga Kim, që normalizoi veshjen e pantallonave sportive me taka, kontribut në të cilin pati edhe Rihanna.

Prej kohësh, tutat sportive gri (por edhe në ngjyra të tjera), janë bërë një prej veshjeve më interesante nga të famshëm, blogere dhe njerëz të thjeshtë.

Komode dhe njëkohësisht sensuale, shumë performuese dhe këngëtare janë shfaqur me to edhe në skenë.

Sidoqoftë, Kylie Jenner sapo i bëri tutat sportive të duken si “high-fashion” duke i shoqëruar ato me bizhuteri. 

Nuk e kemi fjalën për vëthë, varëse apo unaza, por për bizhuteri trupi, që Kylie i ka vendosur rreth belit.

Ajo shfaqet me pjesën e sipërme të një palë rroba-banjove, një xhaketë të shkurtër me mëngë të gjata, tuta të bardha dhe një zinxhir ngjyrë floriri të vendosur rreth barkut.

Edhe pse përshkrimi e bën veshjen të duket një rrëmujë e vërtetë, të gjitha së bashku, ato duken çuditërisht bukur.

Një palë pantallona dhe një zinxhir në bel.

Prandaj, bëhuni gati, sepse nga sot e tutje do e shihni shpesh këtë kombinim.

View this post on Instagram

????

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on

Të fundit

DASh vlerëson lart sektorin financiar në Kosovë

Departamenti Amerikan i Shtetit ka publikuar raportin për klimën e investimeve për vitin 2020 për Kosovën, ku është dhënë vlerësim i lartë për sistemin financiar të vendit. Raporti thekso

Sabri Fejzullahu dhe gruaja e tij, pajisen me pasaporta shqiptare

Këngëtari i njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu, ditën e sotme (e mërkurë) ka bërë të ditur se është pajisur me pasaportë shqiptare së bashku me gruan e tij, Nera Fejzullahun. Lajmin e ka nd

Teleskopi më gjigant që keni parë ndonjëherë

Si e provoni sensorin e ri për kamerën dixhitale më të madhe në botë? Sigurisht që bëni një foto të brokolit. Kjo mund të tingëllojë e çuditshme, por format e ndërlikuara që gjenden n

Mbahet në Bruksel takimi i radhës mes dy vendeve

Shefi i diplomacisë evropiane Josep Borrell dhe emisari special i BE-së për dialogun, Mirosllav Lajçak, do të takohen sot me kryeministrin e Kosovës Avdullah Hoti dhe presidentin e Serbisë, Ale

Kosova pëson ulje në të bërit biznes

Dhoma Evropiane (European Chamber), ka nxjerrë raportin e fundit për vitin 2020. Në këtë raport vendi ynë ka marrë pikë negative sa i përket të bërit biznes. Bazuar në raport, Kosova ka ma

10 mënyra për ta mbajtur shtëpinë e freskët në verë

I nxehti gjithmonë bëhet i padurueshëm, sidomos kur shtëpia kthehet në një saun I nxehti gjithmonë bëhet i padurueshëm, sidomos kur shtëpia kthehet në një sauna? Kondicioneri nuk është i

Info Tjera