Udhëtime http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/FB_IMG_1594123111239-1000x500-1.jpg

Sharr Travel befason me ofertën më të reAgjencia turistike Sharr Travel, ka vendosur që këtë verë të ju ofroj qytetarëve të Kosovës, oferta të pa përshkrueshme për pushime në bregdetin shqiptar, raporton Media Press.

Sharr Travel këtë herë vjen me super ofertën për pushime për dy net në Kompleksin e njohur “Rafaelo”, i cili është ndër hotelet më moderne që ka Shëngjini, destinacioni i parë i pushuesve nga Kosova.

Resorti më i madhi në Shëngjin mirëpret për çdo ditë dhe sezonë, pushuesit nga Kosova dhe është i vetmi që plotëson të gjitha kërkesat e pushuesve.

Aty mund të gjesh rehatinë, për shkak të komoditet të madh që ofron, ushqimit të mirë, pishinës dhe shoqërimin e mbrëmjeve me muzikë live çdo natë.

“Rafaelo” ofron gjithmonë super oferta për pushuesit. Shikoni më poshte super ofertën, te cilën mund ta ëndërroni përmes Sharr Travel.

Por, çka përfshin super oferta nga Sharr Travel?

Media Press jua sjellë mëposhtë:

Kjo ofertë që meriton të quhet Super Ofertë, vjen me çmimin fantastik prej vetëm 30 euro për person ku përfshihen:

Muzikë Live Music,
Lojëra animatore për fëmijët
Beer & Pool parties dhe shumë e shumë aktivitete argëtuese.

Gjithashtu, në çmim përfshihet edhe dhomë standarde dhe familjare, 2 mëngjese, 2 darka 1 pije gjatë çdo vakti të ushqimit.

Qasje të lirë në:
– Pishinë
– Parking falas për veturën
– Plazh

Në Rafalo Resort ju mund të merreni edhe me aktivitete tjera si:

• Vizitë qytetit të Lezhës
• Vizitë muzeut të Skenderbeut
• Të shikoni filmat më të ri Netflix në Rooftop Cinema nga ora 21.00-23.00

Nuk ju mbetet gjë tjetër, vetëm të telefononi për rezervime:

044-049-038/610015; 044/542029; 049/344260; 038/610016; 038/610017 ose në zyret e Sharr Travel në Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton, Rr. UÇK-së, afër komunës së vjetër, në Prizren, përballë stacionit të autobusëve dhe në Therandë, prapa stacionit të autobusëve.

Të fundit

Ishulli i kuq apo “marsi i dytë”

A keni parë ndonjëherë rërë dhe ujë në ngjyrë të kuqe të errët? Këto dy fakte natyrore të pazakonta janë zbuluar në ishullin Hormuz. Është një bregdet i mrekullueshëm që për nga p

Moti keq prish pushimet në Shqipëri

Pushuesit në bregdetin e Shqipërisë nuk po gjejne rehat me motin. Edhe pse dita nisi me mot të kthjellët në bregdet, pasditja pritet të sjellë ndryshime që mund të prishin planet e pushuesve

Vikendi me shi në Shqipëri

Dita nis me mot të kthjellët dhe alternime vranësirash në Shqipëri, të cilat gjatë pjesës së dytë të ditës do të shtohen duke sjellur reshje të izoluara dhe mesatare. Reshjet fillimisht

Destinacionet që duhen shmangur gjatë shtatzënisë

Kur të vendosni të udhëtoni, mundohuni të zgjidhni një destinacion të përshtatshëm. Klima e nxehtë mund të mos jetë një zgjedhje e mirë. Vendet me lartësi të mëdha mbi nivelin e detit

Edhe njё kompani e re ajrore europiane nё ANP ‘Adem Jashari’

Smartlynx ateroi pёr herё te parё sot nё Aeroportin Ndёrkombёtar tё Prishtinёs (ANP) ‘Adem Jashari ‘LKIA, me planifikimin e fluturimeve pёr nё shtetin e Gjermanisё. Smartlynx do tё sta

Mos u nisni për pushime në Shqipëri, moti nuk është në anë tuaj

Kjo e mërkurë e ka gjetur rajonin nën “pushtetin” e reshjeve të shiut. Nga reshjet nuk është kursyer as bregdeti shqiptar, ku që nga mbrëmë ka nisur destabilizimi të motit. Në një vide

Info Tjera