Jetë https://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/auto_unnamed_11617460714.jpg

​Kjo shenjë e Zodiakut është shpirti i njeriut!Do të doja t’i ndihmoja të gjithë.

Ata do të jepnin gjithçka për miqtë, veçanërisht për ata që i duan.

Në atë besnikëri të verbër ndaj njerëzve të tjerë, ata shpesh përjetojnë zhgënjime, por nuk bëhen më të zgjuar për shkak të kësaj.

Përveç kësaj, ato janë gjithmonë për kompromis dhe mirëkuptim.

Nevoja e pabesueshme për shoqëri i bën ata të lumtur të shihen kudo.

Kënaqësia dhe zgjuarsia e tyre, dëshira për argëtim e të gjitha llojeve – është e njohur mirë.

Për ta, paratë nuk janë një qëllim, por vetëm një mjet për t’i ndihmuar ata të kalojnë një kohë më të mirë.

Kjo i bën ata shpesh të mbeten pa para, por ata shpejt i rikrijojnë ato.

Ky është UJORI.

Të fundit

Njihuni me fshatin ku të gjithë jetojnë në të njëjtin vend

Të jetosh në fshat, larg zhurmës së qytetit, ka avantazhet dhe disavantazhet e veta. Kur jeton në fshat, i njeh të gjithë familjet dhe banorët, pasi shtëpitë janë shumë pranë njëra-tjetr

Triko me zinxhir, trendi më i ri i veshjeve të dimrit

Një nga veshjet më të rehatshme të dimrit janë trikot por tendencë e këtij viti janë ato me zinxhir. Janë mënyra më e bukur, komode dhe me stil në jetën e përditshme prandaj jo rastësis

Pija që lufton pagjumësinë

Kjo bimë mjekësore është e pasur me vitamina A, B, D, E dhe K, hekur, kalcium, kalium, zink, magnez. Gjithashtu ndihmon në problemet me traktin urinar, sëmundjet e mushkërive dhe lodhjen kronik

Ushtroheni por nuk shihni rezultate? 5 gabimet që po bëni

Këto janë gabimet më të zakonshme të të ngrënit që mund të bëjnë ata që ushtrohen. Marrja e tepërt ose e pamjaftueshme e proteinave Në rastin e parë, proteina shtesë ka shumë mundësi

Destinacionet për tu vizituar këtë vjeshtë

Në asgjë do të vijmë të biem, dhe shumica dërrmuese e njerëzve do të kenë shijuar tashmë pushimet e tyre. Nëse jeni një nga ata që kurseni një pjesë të pushimeve të tyre, ose të gjit

Qofte me perime dhe xaxiki

Për qoftet 2 kunguj mesatare 1 karrote 2 presh mesatarë 1 copë djath 2 vezë Majdanoz 4- 5 lugë galetë Kripë Per xaxiki 1/2 kastravec 1 lugë gjelle uthull e bardhë 200 gr kos grek ose salcë k

Info Tjera