Showbiz https://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/12/640-0-616450398e8fd.jpg

Donaldi sqaron gjithçka: Prisja një shenjë nga BoraAfrimiteti me Beatrix Ramosaj në një kohë kur shprehu publikisht dashurinë për Bora Zemanin, bëri që Donald Veshaj të kritikohej shumë.

Për më tepër, para disa javësh, ai i dhuroi Borës dhe një varëse për 3 vjetorin e njohjes së tyre.

Mbrëmjen e sotme në BB VIP, aktori i humorit ka sqaruar gjithçka.

Ai shpjegoi se priste një shenjë nga Bora pasi i dërgoi varësen.

Më tej, ai shpjegoi se e ka pëlqyer Trixën që në momentin që ajo ka hyrë brenda shtëpisë së Big Brother, por nuk donte ta pranonte pikërisht për situatën me Borën.

“Për mua ishte një shenjë dhe prisja një shenjë që nuk më erdhi kurrë. Prisja një shenjë, një konfirmim ose diçka. Kam qenë i turbullt. Kam qenë në një presion të madh, përzierje ndjenjash realisht të forta. Në momentin që ka ardhur Trixa, më ka pëlqyer gjithmonë tipi i saj, por nuk kam dashur t’ja pranoj vetes sepse kam menduar për njeriun jashtë dhe kur kam qenë jashtë e nuk kam qenë me të”, tha Donaldi.

“Njerëzit që duan e gjejnë një zgjidhje. Situata ime ka ndodhur e tillë, kam një mijë e një arsye që e kam ndërprerë marrëdhënien time me atë vajzë. Përpara se të futesha më ka ardhur një mesazh dhe nuk kam sqaruar asnjë lloj gjëje. Nuk e di, nuk do t’ja falja vetes time që ta mbaja mendjen në një gjë që më duket flluckë në ajër”, shtoi më tej ai. 

Të fundit

Modelja e njohur në krahët e boksierit të njohur

Pharmacie cialis Il n’y a pas de thérapie totalement curative comme avec la approches basées sur la structure et les ligands, la probabilité que cela se produise augmente avec l’âge. L

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Info Tjera