Showbiz https://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/KIDA.png

Super KidaKëngëtarja shqiptare e njohur, Kida, tashmë është rikthyer qëndrimi i saj në Dubai.

Ajo së shpejti po sjell bashkëpunimin e saj të ri me një reper të njohur në skenën muzikore gjermane.

Bëhet fjalë për reperin gjerman Samra, me të cilin ajo ditët e fundit ka ndarë fotografi të shumta në rrjete sociale.

Së fundi, Kida postoi disa fotografi, në të cilat shihet pranë një veture luksoze, të marrë nga prapaskenat e klipit.

Në atë foto, Kida shihet e veshur me pantallona e bluzë ngjyrë rozë të ndezur, të kombinuara me grimin dhe një palë sandale ngjyrë të gjelbër.

Të fundit

Donaldi sqaron gjithçka: Prisja një shenjë nga Bora

Afrimiteti me Beatrix Ramosaj në një kohë kur shprehu publikisht dashurinë për Bora Zemanin, bëri që Donald Veshaj të kritikohej shumë. Për më tepër, para disa javësh, ai i dhuroi Borës

Modelja e njohur në krahët e boksierit të njohur

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar modelja Marigona Krasniqi. Bukuroshja 26 vjeçare është komentuar së fundmi për një lidhje dhe fejesë me boksierin Robin Krasniqi e shkak jan

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Info Tjera